خدمات ایرساتک

سرویس دهی به کسب و کارهای کوچک و متوسط

نیروی متخصص

ایرساتک با توجه به نیاز سازمان از نیروی های متخصص با گواهی نامه بین المللی معتبر بهره می برد.

کیفیت سرویس دهی

ایرساتک در پلن های پشتیبانی شبکه به شما SLA یا تضمین سطح خدمات می دهد.

امنیت اطلاعات

ما در پلن های پشتیبانی شبکه امنیت اطلاعات شما را تامین میکنیم.

خدمات پشتیبانی شبکه

یکی از هدف های ایرساتک پشتیبانی از شبکه سازمان ها و شرکت های کوچک و متوسط می باشد. به همین منظور پلن های پشتیبانی متناسب با هر کسب و کار در زیر آورده شده است. در صورتی که نیازمند دغدغه ی پشتیبانی شبکه ی خود را دارید میتوانید از تخصص و تعهد ما استفاه کنید.

خدمات ارتباطات یکپارچه ( اسکایپ )

از دیر باز همواره ارتباطات داخل و خارج سازمان ها ، چالشی مهم و یکی از دغدغه های مدیران سطح کلان بوده است. تسهیل و تسریع این ارتباطات برای سازمان ها همواره دارای ارزش افزوده ی مطلوبی بوده تا جایی که اختلال در این گونه فرآیند ها ، روند کاری سازمان ها را دچار اخلال کرده است . از جمله ی این سیستم ها میتوان به سیستم تلفن و فکس که از جمله ابتدایی ترین این سیستم ها هستند اشاره کرد.

خدمات ارتباطات یکپارچه ( ایمیل )

از دیر باز همواره ارتباطات داخل و خارج سازمان ها ، چالشی مهم و یکی از دغدغه های مدیران سطح کلان بوده است. تسهیل و تسریع این ارتباطات برای سازمان ها همواره دارای ارزش افزوده ی مطلوبی بوده تا جایی که اختلال در این گونه فرآیند ها ، روند کاری سازمان ها را دچار اخلال کرده است .

برای اطلاع از خدمات ما تماس بگیرید 44853555-021

خدمات آنلاین

ایرساتک بنابه ماموریت سازمان ، از ابتدای تاسیس شروع به خدمات دهی آنلاین به کسب و کارهای کوچک و متوسط نموده است.
کسب و کارهای کوچک و متوسط می توانند بدون نیاز به هیچ گونه زیرساخت داخلی شبکه و فقط با اتصال به اینترنت از خدمات ما استفاده نمایند.